Понеділок, 19.11.2018, 02:33

Головна » 2018 » Травень » 15 »

З 7 по 11 травня 2018 року у Вараській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 проводився тиждень історії присвячений Великій Вітчизняній Війні. У фойє школи було оформлено виставку учнівських робіт «Подвиг народу безсмертний».

Вчителем Дідорою Нестором Федоровичем проводились бесіди з учнями на тему «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

Також учні 5-А класу підготували історичні кросворди та вісники про замки України і найвідоміших князів.

На уроках Історії в 7-8 класах вчитель Герасимчук Лідія Кузьмівна організувала дискусію «Війна очима дітей» та диспут в 10-Б класі «Чому події війни вшановують хвилиною мовчання?»

З 10-А класом відбулась уявна екскурсія «Володимиреччина в роки ВВВ».

Вчителем Клімкович Юлією Йосипівною були проведені між 6-ми класами історичні брейн-ринги, змагання та вікторини за кращого знавця історії. В шкільному музеї проводились екскурсії, де було організовано експозицію «Тих днів не змовкне слово». Також 10-Б клас проводив дослідження на тему «Доля жінок у війні».

В кінці тижня були нагороджені переможці третього щорічного національно-патріотичного конкурсу «Ми – Патріоти України!» (учні 5-тих класів), який проводився 15 березня 2018 року.

Адже Україна – наша Батьківщина,

і хочеться знати про неї як найбільше!

Переглядів: 43 | Додав: bodan36