Понеділок, 22.10.2018, 03:44

Головна » 2018 » Вересень » 1 »

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

1 вересня – це свято, що живе у пам'яті кожної людини. У когось свято Першого дзвоника асоціюється зі шкільними роками, хтось пам'ятає роки навчання в університеті, а молодому вчителю, напевно, ніколи не забути того хвилювання, коли вперше йшов на свій власний урок.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для наших милих першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Саме їм випала особлива честь – навчатись у новій українській школі.

Любі першокласники, цей день - особлива подія у вашому житті, з нього розпочнеться світла дорога до знань і успіхів, до нових знайомств та звершень. Не бійтеся, у школі вас зустрінуть та підтримають творчі, досвідчені вчителі. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.

1 вересня для випускників – це також особлива дата у їхньому житті, тому що залишається 1 рік шкільного життя. За цей час ви повинні прикласти всі зусилля для успішного закінчення школи. Дорогі 11-клАсники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробувАння і вступити до навчальних закладів, де ви здобудете свою улюблену спеціальність. Дерзайте – і у вас усе вийде!

Шановні вчителі! Якість освіти, яку отримують наші діти, залежить від вашого професіоналізму та наполегливої праці. Вчитель здійснює щоденну, часом не оцІнену достойно, але кропітку, напружену і вкрай необхідну роботу. Віддаючи свої знання, ви вкладаєте в учнів частку свого серця і душі. Здоров'я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

Шановні батьки, бабусі і дідусі. І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше радують вас, а вам терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, тепла, любові та енергії!

Всім присутнім від щирого серця зичу надії, віри та любові, миру й добра!

Зі святом!

Переглядів: 14 | Додав: Direktor