Середа, 19.09.2018, 21:29

Головна » 2018 » Вересень » 5 »

Вересневі зустрічі в шкільній бібліотеці

Книга - відкриває світ пізнання. Навчити дитину любити її, сприймати як життєдайне невичерпне джерело пізнання світу, знань, виховувати любов до книжки – основні завдання шкільного бібліотекаря.

Щорічно в шкільній бібліотеці Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з перших днів навчання проходять вересневі зустрічі. Сьогодні, 4 вересня на традиційній вересневій зустрічі побували учні 3-В класу (класний керівник - Лагута О. С.). В книгозбірні учні познайомилися з новою літературою, історією книги, розширили свої бібліотечно-бібліографічні знання, вчилися працювати з довідковою літературою. А також ділилися враженнями від книг прочитаних влітку.

Переглядів: 28 | Додав: school_librarian