Понеділок, 22.10.2018, 03:33

Головна » 2018 » Вересень » 18 »

Люба дитино!

До тебе це слово!

Перед тобою - скарбниця чудова,

Мудрих порад невичерпне джерельце,

Книгу люби і душею, і серцем!

Шкільна бібліотека - це яскравий маяк у величезному океані, до якого поспішають читачі, щоб доторкнутися до потаємних глибин мистецтва і дістати невідомі для них перлини мудрості минулих поколінь. Шкільні бібліотекарі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 разом з класним керівником (Редька Г. П. - класний керівник 1 - Б класу) піклуються про всебічний розвиток учнів, про поглиблення та закріплення знань, одержаних учнями в процесі навчальних занять.

Так, 18 вересня з учнями 1 - Б класу було проведено бібліотечний урок "Як виникла книга", організовано  екскурсію шкільною бібліотекою, відбулася презентація нових дитячих книг "Хто ми? Які? Звідки?"

Переглядів: 26 | Додав: school_librarian