Понеділок, 22.10.2018, 03:12

Головна » 2018 » Жовтень » 3 »

25 вересня 2018 року в інформаційному центрі «Полісся» шкільна команда «Промінь майбутнього» зустрілись з представниками Патрульної поліції Рівненської області, в рамках програми соціальної ініціативи «Тонка синя лінія». Діти отримали задоволення від цікавого та корисного спілкування з Іванною Бояківською і Тетяною Ятчук, патрульними м.Рівне та Браяном Бейлі, який розповів про роботу патрульних поліцейських в США. Також діти поповнили свій фотоархів класними фотографіями)

Переглядів: 6 | Додав: bodan36