Понеділок, 22.10.2018, 02:54

Головна » 2018 » Жовтень » 3 »

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходитиме з 1 по 31 жовтня 2018 року під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», 1 жовтня в шкільній бібліотеці відбулось відкриття місячника.

Протягом дня бібліотека гостинно приймала своїх користувачів. Місячник розпочався з бесіди «Дітям про В. О. Сухомлинського».

Кожен читач обрав для прочитання свою улюблену книгу, знаходячи у ній частинку близького і рідного для себе. Учні 2-А класу (класний керівник Полюхович С. М.) словами В. О. Сухомлинського говорили про патріотизм, любов до Батьківщини, силу почуттів, високу місію людини в житті, повагу до природи і своєї історії.

Переглядів: 21 | Додав: school_librarian