Понеділок, 22.10.2018, 03:45

Головна » 2018 » Жовтень » 4 »

З  2 по 3 жовтня у ці прекрасні осінні дні бібліотека   Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5  організувала для учнів 1- 4 класів  бібліотечний пікнік під назвою «Казки школи під голубим небом».

Під час  заходу діти на свіжому повітрі біля школи ознайомилися з низкою найцікавіших творів для дітей  з літературного надбання В. О. Сухомлинського: казками,  етюдами, оповіданнями та притчами. Це мудрі і щирі уроки великого душею і талантом Учителя, закоханого в дитину, в рідну землю, в народ, у мову, у незнищенну силу духовного відродження.

Бібліотечний пікнік викликав  у дітвори шквал позитивних емоцій та бажання ще неодноразово зустрічатися та подорожувати сторінками захопливих книжок В. О. Сухомлинського.

3 - В клас

4 - В клас