Понеділок, 19.11.2018, 02:29

Головна » 2018 » Жовтень » 8 »

5 – 7 жовтня після холодних дощів та морозяних ночей осінь подарувала  просто чудові вихідні. Ми вирушили в досить складну мандрівку на Березнівщину – адже шлях нам довелося долати переповненим громадським транспортом з кількома пересадками. Але похід видається легшим, коли знаєш, що десь там тебе уже чекають добрі люди. Так сталось і цього разу – у історичному селі Губків нас зустрів знайомий знайомих пластунів Богдан Воловодик, місцевий активіст і просто хороший чоловік. Ми розмістились у імпровізованому сільському готелі “У діда Федора”, розпалили піч, нагріли хатину та й повкладались на ніч.

Більш детальніше за посиланням: http://plast.varash.in.ua/2018/10/08/darunok-oseni-tsi-tepli-vykhidni/

Переглядів: 10 | Додав: bodan36