Понеділок, 19.11.2018, 02:53

Головна » 2018 » Жовтень » 18 »

16 та 18 жовтня  в  бібліотеці Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 для учнів 1 - А класу (класний керівник - Фалько Галина Іванівна) та 1-В класу (класний керівник - Ващеня Олена Олександрівна) було проведено бібліотечний урок «Як створюється книга», виховне заняття «Бібліотека - книжчин дім». З великим захопленням читачі переглянули пізнавальний мультфільм «У гостях у Добрячка», де почерпнули для себе інформацію як створюється книга і дізналися про лайфхак як створити власноруч оригінальну закладку для книги.
   Також бібліотекарі підготували для першокласників цікаві мультимедійні загадки і вікторини: «Шкільні загадки» та «Чи добре ти знаєш казкових героїв». Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили усміхнені обличчя наших маленьких читачів та їх слова вдячності.

1 - А клас

1 - В клас