Понеділок, 19.11.2018, 02:42

Головна » 2018 » Жовтень » 19 »

#HealthySchools_UA.

Ми неймовірно щасливі!) А чому, запитаєте ви?

Тому, що наша рідна ШКОЛА №5 є учасником програми

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Протягом цього навчального року в школі будуть відбуватись активності спрямовані на розвиток здорового харчування, організація "здорового" простору, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

ПЕДАГОГИ+УЧНІ+БАТЬКИ+ГРОМАДА

просимо вашої підтримки, допомоги, активної участі, щоб рух за здоровий спосіб життя серед учнів набув національних масштабів.

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ»

за підтримки Mondelēz International Foundation,

Міністерства молоді та спорту України, Інституту модернізації змісту освіти

та Національного олімпійського комітету.

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні протягом трьох років.

Програми Mondelēz International Foundation впроваджені цього року

у 10 країнах світу. В рамках Програми розробляються рекомендації для закладів освіти щодо реалізації активностей та створюється спільнота відповідальних закладів, що сприяють здоров’ю учнів.

П’ять найактивніших шкіл у фіналі Програми отримають гранти на суму

від 25 до 130 тис. грн на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій

(*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

*Healthy Schools: транслітерація «Хелсі скулз», переклад – «Здорові школи»
**STEM: S-science (наука), T-technology (технології), E-engineering (інженерія), M-mathematics (математика)

Всім миру та здоров'я від

шкільної команди "Промінь майбутнього")