Понеділок, 19.11.2018, 03:52

Головна » 2018 » Жовтень » 24 »

Василь Олександрович Сухомлинський – великий педагог, мудрий учитель. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі.

З метою розширити знання учнів про творчість видатного українського педагога і письменника В.О. Сухомлинського, в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під девізом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», 17 жовтня в бібліотеці Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 було проведено бібліотечний захід «П’ять хвилин з мистецтвом», на якій завітали вчитель історії – Клімкович Юлія Йосипівна та учні 5-А класу.

Діти з захопленням переглядали слайди про життя і творчість великого педагога, а також завзято під музичний супровід читали нам свої улюблені оповідання з творчості Василя Олександровича, активно ділилися з бібліотекарями цікавими фактами з біографії  письменника,  і виявилося, що наші читачі добре знають та люблять твори Сухомлинського.

Переглядів: 37 | Додав: school_librarian