Понеділок, 19.11.2018, 02:37

Головна » 2018 » Жовтень » 26 »

«Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний».

В. Сухомлинський

Місячник шкільної бібліотеки, присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського поета Василя  Сухомлинського продовжується, саме тому  бібліотека  Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 знову скликала учнів 4-А класу (класний керівник – Кравчук Галина Степанівна)  на бібліотечний урок  під назвою «В. О. Сухомлинський – Людина з великою душею  і талантом вчителя».

Упродовж заходу школярі з задоволенням  переглянули презентацію про  книги ювіляра, які він написав для дітей, дізнались про  цікаві факти з біографії Василя Сухомлинського, наприклад, те, що він був видатним педагогом та нестандартно підходив до навчання. Він проводив уроки не за партами, а виводив учнів у сад, на подвір’я, аби їм було цікавіше сприймати інформацію. Василь Сухомлинський ставив дитину у центр педагогіки та завжди вважав, що вивчитись можна на будь-кого, важливо навчитись бути людиною.

Переглядів: 21 | Додав: school_librarian