Понеділок, 19.11.2018, 02:29

Головна » 2018 » Листопад » 1 »

#HealthySchools_UA

@Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

Перші 2 тижні пройшли на "УРА":

1) ми провели на  перервах руханки для малечі від старшокласників (охопили учнів 1, 2, 3, 4-х класів, всього 13 класів). Руханки проводились з метою сприяння фізичній активності дітей та проведення рухових активностей під час навчального процесу.

Вплив старшокласників на дітей молодших класів є значимим, адже малеча одразу із радістю починає повторювати рухи, залучається у рухливі ігри. Ми проводимо не просто рухи, а й включаємо елементи танців та рухливі ігри (паравозик, хвиля тощо) під запальну та сучасну музику.

Руханка впливає на фізичний та емоційний стан дітей, здійснює психофізіологічне розвантаження, покращує міжособистісні зв'язки школярів та адаптацію першокласників до навчального процесу, залучає дітей до групової діяльності.

2) підготували танцювальну повчальну історію "З танцями до здоров'я" для школярів з 1 по 4 класи (всього охоплено 13 класів). Активність проводили з метою сприяння здоровому харчуванню та фізичній активності дітей. Через танці ми показали повчальну історію, розпорядки дня 2 дітей "здорового" та "шкідливого", наслідки дотримання здорового способу життя та навпаки недотримання, наслідки вживання шкідливої їжі (сухариків, чіпсів солодкої газованої води тощо) та комп'ютерної залежності.

Після виступу обговорили з дітьми, що вони зрозуміли та для закріплення інформації провели вправу "Чи уважні ви?". І в кінці організували руханку з класними керівниками.

Танцювальну історію ми підготували самостійно, проводили репетиції і виступали окремо для 1-х, 2-х, 3-х та 4-х класів. Діти зрозуміли повчальну історію та правильно відповідали на питання.

3) висадили катальпи на шкільному подвір'ї зі школярами 9-Б та 9-В класів. З метою сприяння активному дозвіллю учнів, директор школи разом з учнями та вчителем трудового навчання висадили дерева. Влив на дітей шляхом залучення до фізичної праці необхідний і корисний, це формує у дітей соціальну відповідальність, адже збереження природи є частиною збереження нашого здоров'я.

4) провели вхідне опитування серед учнів 9-В, 8-Б, 3-Б та 3-В класів.

5) підготували яскраві оголошення про участь нашої школи у програмі Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів.

В загальному за 2 тижні ми охопили осіб - 322 (вчителі та учні).

Молодці діти, молодці вчителі!!!

Сподіваємось і надалі на вашу підтримку та активну участь!!!

Переглядів: 11 | Додав: bodan36