Середа, 12.12.2018, 15:57

Головна » 2018 » Листопад » 13 »

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови. З нагоди цього свята у  шкільній бібліотеці Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5  було організовано тематичну літературну виставку «В джерелах слова - душі криниця, а рідна мова - як чарівниця».

Крім того,  7 листопада було проведено  вікторину  «Знавці української мови» для учнів 2-Б класу (класний керівник - Півовар Л. П.). Діти з великим задоволенням і гарним настроєм, активно відповідали на запитання вікторини і швидко знаходили правильну відповідь.

Переглядів: 128 | Додав: school_librarian