Середа, 12.12.2018, 15:45

Головна » 2018 » Листопад » 26 »

21 листопада в бібліотеці Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 для учнів 4-А та 4-В класів було проведено бібліотечний урок-подорож «Мандруємо бібліотеками світу та України», мета якого - розширити знання учнів про бібліотеку, популяризувати читання літератури та сприяти духовному збагаченню особистості.

Під час заходу користувачі бібліотеки мали можливість здійснити віртуальну мандрівку та побачити яскраві бібліотеки світу та України з надзвичайними інте’єрами і вражаючим дизайном; читальні зали, що дихають королівським шиком і багатовіковою історією або ж надсучасні, технологічно-оснащені з шаленим дизайном.

Наближаючись  до завершення віртуальної мандрівки, школярі активно обговорювали переглянуті відеоролики, охоче ділилися своїми мріями про те, до яких книгозбірень вони хочуть завітати в реальному житті  аби побачити ту красу на власні очі.

Переглядів: 32 | Додав: school_librarian