Середа, 12.12.2018, 15:53

Головна » 2018 » Листопад » 28 »

#HealthySchools_UA

@Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

Представляємо нашу активність - проект «RelaxTime». Нарешті під час осінніх канікул ми розпочали втілювати наш задум у життя. Проект «RelaxTime» направлений на організацію навчального простору, для створення безпечних та комфортних умов, створення простору психологічного розвантаження школярів.

Більше 20 років у холі першого поверху школи нічого не змінювалось. Ми мали стіни блакитного кольору та дверні коробки, перегородки, в яких вже давно не має дверей. Тож ми ще весною організували масовий збір вторинної сировини з 1 по 11 класи і на виручені кошти реалізуємо «RelaxTime». А також нам активно допомагає Павло Яремович Павлишин, генеральний директор Рівненської атомної електростанції.

Розпочали проект з фарбування стін, змін в інтер’єрі. З цим нам допоміг технічний персонал навчального закладу, за що ми їм дуже вдячні. В подальшому ми облаштуємо наш простір м’якими лавками, пуфами та столиками. Адже поблизу шкільний буфет і щоб не ходити по всій школі з гарячим чаєм, ми зможемо одразу тут і перекусити.

Але це вже інша історія та інші наші пригоди у програмі "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів".Тож до зустрічі!!!

Детально у нашому відеозвіті: https://www.youtube.com/watch?v=HSUvJJXL8CA

#HS_UA #ЦентрКСВ #Mondelez #школа5 #ПроміньМайбутнього #Вараш