Середа, 12.12.2018, 17:09

Головна » 2018 » Грудень » 4 »

#HealthySchools_UA     #Sport_for_HealthySchools

З метою мотивувати підлітків (8, 9, 10, 11 класів) до заняття спортом, досягати успіху у своєму житті на прикладі запрошеного спортсмена, пропаганда здорового способу життя, 30 листопада 2018 року відбулась зустріч "Запроси спортсмена у школу".

Наш запрошений спортсмен - Дмитро Гонта, бронзовий призер (кульова стрільба) ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. 17-річний юнак, який подарував радість перемоги та гордість за свою країну!

Спортсмен, який у юному віці досяг значних результатів та будує своє життя успішним і здоровим. Таким чином школярі розуміють, що потрібно у ранньому віці думати про своє майбутнє, мотивувати себе рухатись, навчатись та направляти свої здібності у позитивне русло.

Відео сюжет нашої зустрічі

Переглядів: 4 | Додав: bodan36