Середа, 12.12.2018, 15:59

Головна » 2018 » Грудень » 4 »

#HS_UA #HealthySchools_UA

@Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

До вашої уваги пропонується третій звіт здорових активностей нашої школи. За два тижні нами проведено чимало роботи:

1. Спортивні змагання «Територія здорового життя». Розпочали наші змагання з найменших школяриків–першачків, а їх у нас цього року 4 класи. Конкурси були різними, для фізичної активності дітей, на кмітливість та здорове харчування, коли діти всім класом визначали, які продукти відносять до здорового харчування, а які до шкідливого. Конкурси організовані на вміння працювати в парі, групі, цілим класом, самостійно та спільно з класним керівником.

Адже формування здорового способу життя – один із основних принципів Нової Української Школи.

2. Тренінг з вчителями молодших класів «Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення». З метою залучення до фізичної активності, набуття навичок зняття впливу стресових ситуацій, піклування про стан свого здоров’я. Адже здоров’я людини – це стан фізичного, психологічного та соціального благополуччя.

3. Всесвітній день Толерантності – провели різні інтерактивні вправи на перервах та уроках.

4. Брали участь у першому етапі Всеукраїнської шкільної баскетбольної ліги 3х3. Та посіли перше місце серед юнаків середньої вікової групи.

5. Руханка на перерві

За результатами наших активностей охоплено 143 особи (дітей, вчителів). В організації активностей залучено17 дітей.

Приємного перегляду нашого відеозвіту =)

Переглядів: 15 | Додав: bodan36