Середа, 23.01.2019, 07:36

Головна » 2018 » Грудень » 19 »

#HS_UA #HealthySchools_UA

Завдяки мистецтву людство може висловити свою думку, своє бачення, свою позицію, закликати, протистояти та впливати на хід історії. Як кажуть, "Мистецтво врятує світ!" Можливо і наш флешмоб "Щасливе дитинство" вплине на вирішення проблем, які існують у нашій буденності!
Велика вдячність нашому вчителю хореографії, Тетяні Киричук та дітям з 4-А, 4-Б, 7-А, 7-Б, 8-Б, 9-В класів. Вашею працею проведений флешмоб, який присвятили ще й до міжнародної акції «16 днів проти насильства» та Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом. Популяризуємо здоровий спосіб життя та фізичні активності дітей у школі)
#ЦентрКСВ #Mondelez #школа5 #ПроміньМайбутнього #Вараш@Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

Приємного перегляду нашого відеозвіту)= https://www.youtube.com/watch?v=dkG11qap3Oc

Переглядів: 15 | Додав: bodan36