Понеділок, 25.03.2019, 20:57

Головна » 2018 » Грудень » 19 »

"Яка радість, який рай - іде Святий Миколай." Саме таким радісним і довгоочікуваним є для кожної дитини  свято, сповнене добра і милосердя. І саме таким, добрим і чуйним до чужої біди, був колись на землі Миколай.

За вікном сніжок летить,

Вітром завіває.

Тож спішіть усі до нас.

На свято Миколая.

Ну, а хто сюди прийшов

Раді вас вітати.

Не сумуйте ви сьогодні

На нашому святі.

Такими словами розпочався бібліотечний уїк-енд, який організували учні 2-Б класу Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ( класний керівник - Л. Півовар) разом зі шкільними бібліотекарями ( В. Матвійчук і Ю. Савчук) до дня Святого Миколая.

У бібліотеці діти декламували вірші, співали пісні, фотографувалися і розважалися. Порадувала всіх і виставка літератури "Зима прийшла - празників принесла"

Переглядів: 98 | Додав: school_librarian