Середа, 23.01.2019, 07:04

Головна » 2018 » Грудень » 21 »

13.12.18 р. проведено традиційне родинне свято, яке зібрало учнів та батьків у стінах нашої школи.
Наша Україна славиться великими традиційними святами та обрядами. Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці.
Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію…
Учні з величезним азартом і артистизмом провели свято веселими піснями, щирими посмішками, гарним настроєм та добрим здоров’ям. Допомогли підготувати і провести захід педагог-організатор Світлана Головаш та класний керівник 6-Б класу Світлана Коваленко.

Переглядів: 44 | Додав: bodan36