Середа, 23.01.2019, 06:47

Головна » 2019 » Січень » 3 »

#HealthySchools_UA

@Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

Наш 5 звіт здорових активностей - готовий! На цей раз ми провели квести для дітей різного віку і охопили 3, 5, 8 та 9 класи (охоплено 131 дитина). Завдання теж були різні, відповідно до вікової категорії дітей: "Живий кросворд", "Згадай вірш", "Вгадай спортсмена", пазл "Здоров'я", загадки, "10 вправ для зарядки", "Види спорту", тест "Вітаміни", "Правильні назви овочів, фруктів, ягід", "Чарівні слова", кросворд "Найвищі цінності у житті людини", "Вежа з макаронів".

Кожне випробування в квесті проходять всі учасники команди одночасно, а це допомагає згуртувати колектив. Квест - це спортивно-інтелектуальна гра, коли діти виявляють свою фізичну активність та знання про здоровий спосіб життя, здорове харчування. Квест - це кращий спосіб зануритися в альтернативну реальність і відчути вплив радості та адреналіну!

Також ми брали участь у "Благодійному забігу до Дня Святого Миколая", організований за сприяння ВП "Рівненська АЕС", первинної профспілкової організації ВП РАЕС, організації молоді ВП РАЕС та ГО "Українське ядерне товариство". Виручені кошти пішли на підтримку дітей з особливими потребами Вараського центру реабілітації.

Щасливого НОВОГО РОКУ!!! =)

Переглядів: 15 | Додав: bodan36