Вівторок, 02.06.2020, 14:14

Головна » 2020 » Березень » 11 »

З нагоди 206 річниці від дня народження Тараса Шевченка в бібліотеці школи було проведено літературні читання «Поетичний голос Кобзаря», які супроводжувалися книжковою виставкою «Безсмертний Кобзар».

Всі бажаючі учні із задоволенням декламували  свої улюблені вірші Шевченка, знайомилися з літературною виставкою. Захід закінчився літературною вікториною, в якій учасники продемонстрували хороші знання.

Сподіваємося, що бібліотечний захід  сприятиме молодшим школярам  зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Григоровича в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.

Переглядів: 139 | Додав: school_librarian
Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація