Вівторок, 02.06.2020, 14:35

Головна » 2020 » Березень » 13 »

12 березня в ЗОШ №5  був проведений конкурс читців-декламаторів до 206 річниці від дня народження Т.Шевченка.

29  учасників 5-10 класів читали як не великі поезії,  так і уривки з поем та послань. Кожен учасник намагався якнайкраще розкрити зміст того чи іншого твору. Переможцями стали такі учні:

І місце-Троханенко Богдан 7-А клас

І місце-Геращенко Ангеліна 7-Б клас

Було обумовлено, що саме Троханенко Богдан наступного року братиме участь у міському конкурсі.

ІІ місце- Самулік Ангеліна 7-В клас

ІІ місце –Каштельян Дарина 5-Б клас

ІІІ місце – Галадюк Євгенія 6-Б клас

ІІІ місце – Петрук Роман, Демидчик Наталія 6-Б клас

Всі учні були нагородженні грамотами, подяками та спеціальними призами.

Музичний супровід, святковий одяг, чудовий настрій створювали атмосферу справжнього свята.

Переглядів: 100 | Додав: bodan36
Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація