Вівторок, 02.06.2020, 13:05

Головна » 2020 » Березень » 20 »

Видатній українській поетесі Ліні Костенко 19 березня виповнилося 90 років. Колектив Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 приєднується до Всеукраїнського флешмобу відеочитань поезій Ліни Костенко та вітає ювілярку з Днем народження!

Ліна Костенко «Життя іде і все без коректур», виконують вірш: Любов Болкуневич, Людмила Півовар, Зінаїда Ковальчук, Олена Лагута та Валентина Матвійчук.

Ліна Костенко «Ранесенько акації ще спали», виконують вірш: Юлія Сяська, Юлія Клімкович та Ольга Петровська.

Переглядів: 114 | Додав: school_librarian
Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація