Понеділок, 22.10.2018, 04:21

Головна » 2018 » Лютий » 5 » 31.01.2018 року в школі  було проведено педагогічну раду--творчий звіт.
31.01.2018 року в школі  було проведено педагогічну раду--творчий звіт.

Метою педради  є знайомство колег з досвідом роботи, виявлення ефективних методів та прийомів роботи, залучення колективу до аналітичної та творчої діяльності; розвиток у педагогів навичок дослідницької роботи, діалогічного спілкування, самооцінки, взаємооцінки, саморозвитку, самовдосконалення.

Творчий звіт учителів—це альтернативна оцінка професіоналізму та результативності роботи.

Учителі, які атестуються в 2017/2018 навчальному році, у довільній формі представляли свій досвід роботи, відповідали на поставлені запитання.

Творчий звіт включав теоретичне висвітлення теми (проблеми) з позицій сучасної педагогіки, психології та методики викладання предмета, блок розробок уроків , що дозволяє скласти уявлення про систему роботи в контексті названої методичної теми, діагностичний матеріал, що відображає результативність роботи та додатки: дидактичний матеріал, творчі роботи учнів, матеріали позаурочної діяльності та ін.

Дякуємо усім, хто завітав на наш захід та створив неповторну робочу атмосферу.

Переглядів: 62 | Додав: Elektronik