Неділя, 09.12.2018, 22:30
Вітаю Вас Гость | RSS

Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Меню сайту
Наше опитування
Ваше відношення до введення шкільної форми
Всього відповідей: 190
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хто сьогодні був?
Головна » 2018 » Лютий » 5 » 31.01.2018 року в школі  було проведено педагогічну раду--творчий звіт.
15:11
31.01.2018 року в школі  було проведено педагогічну раду--творчий звіт.

Метою педради  є знайомство колег з досвідом роботи, виявлення ефективних методів та прийомів роботи, залучення колективу до аналітичної та творчої діяльності; розвиток у педагогів навичок дослідницької роботи, діалогічного спілкування, самооцінки, взаємооцінки, саморозвитку, самовдосконалення.

 Творчий звіт учителів—це альтернативна оцінка професіоналізму та результативності роботи.

Учителі, які атестуються в 2017/2018 навчальному році, у довільній формі представляли свій досвід роботи, відповідали на поставлені запитання.

Творчий звіт включав теоретичне висвітлення теми (проблеми) з позицій сучасної педагогіки, психології та методики викладання предмета, блок розробок уроків , що дозволяє скласти уявлення про систему роботи в контексті названої методичної теми, діагностичний матеріал, що відображає результативність роботи та додатки: дидактичний матеріал, творчі роботи учнів, матеріали позаурочної діяльності та ін.

 Дякуємо усім, хто завітав на наш захід та створив неповторну робочу атмосферу.

Переглядів: 72 | Додав: Elektronik
Герб школи
Запитай у Шевченка
Новини
Приємного навчання!
Вхід на сайт
Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.

Сайт Вараської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
2018