Субота, 23.09.2017, 23:56

Головна » 2017 » Лютий » 22 » Інформація про харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах
Інформація про харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах

Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Вараш з початку 2017 року здійснюється ТзОВ «Віртуоз ЛТД» відповідно до додаткової угоди №4 від 17.01. 2017 р. до договору  12-в від 05.02.2016 р. укладеної відповідно до ч.5  ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі».

Дія договору про організацію харчування була продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2017 року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Відповідно до листа, отриманої від ТзОВ «Віртуоз ЛТД», коштів, передбачених даною додатковою угодою для харчування учнів залишилось по 20 лютого 2017 року включно. З 21 лютого 2017 року харчування учнів буде припинено.

Управлінням освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради 06.01.2017 р. оголошено відкриті торги на закупівлю послуги  з організації шкільного гарячого харчування учнів 1- 4 класів та учнів 5-11 класів за кодом ДК 021:2015 (CPV) 15894000-1 оброблені продукти харчування (шкільне харчування). Процедура була оголошена відповідно до ч.4 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі» в якій визначено, що оголошення про проведення процедури закупівлі обо`язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро та станом на 16.02.2017 ще триває на етапі предкваліфікації учасників.

Про дату відновлення процесу харчування  буде поінформовано пізніше, після завершення процедури закупівлі. З перебігом процедури відкритих торгів Ви можете ознайомитись за посиланням https://www.dzo.com.ua/tenders/665355

Переглядів: 66 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.

Сайт Вараської
Загальноосвітньої школи